گروه نارین رامسر از سال 1381، با فعالیت در عرصه ی کامپیوتر اعم از سخت افزار ، نرم افزار و شبکه کار خود را آغاز نمود و با بهره گیری از به روزترین متدها و روش های موجود در دنیا اقدام به خدمت رسانی به هم میهنان عزیز نمود.
سپس پس از گذشت 6سال و با توجه به نیاز منطقه به تامین امنیت از سال 1387 پا به عرصه ی امنیت گذاشته و با کسب دانش فنی بالا در حوزه سیستم های نظارتی و حفاظتی اقدام به خدمت رسانی به هموطنان نمود .
گروه نارین با رویکرد تامین و عرضه محصولات نظارت تصویری، تجهیزات شبکه و لوازم جانبی و همچنین ارائه راهکارهای نوین و جامع، فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه به عنوان نماینده سیستم های نـظارت تـصویـری HENSELL ، VEGA ، RASTER ، HIKVISION ، SECUEASY ، SECOM ، MILESIGHT ، DAHUA و دیگر برندهای معتبر درمنطقه فعالیت می کند.
گروه نارین با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود مصمم است ضمن ارائه بهترین برندهای روز دنیا و با تکنولوژی بالا و نیز خـدمات مناسب در منطقه گامی مهم در جهت رضایت مشتـریان گرامی بردارد.
گروه نارین با در اختیار داشتن واحد اخذ پروژه آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه مشاوره، طراحی، نصب و اجرای سیستم های نظارت تصویری ، شبکه های کامپیوتری (وایرلس و …) ، سیستم های حفاظتی می باشد.
گروه نارین با بهره گیری از توان متخصصین دپارتمان فنی مجموعه، آماده پاسخگویی به مشکلات و سوالات مشتریان خود در تمامی مراحل خرید تا خدمات پس از فروش خواهد بود.
گروه نارین باور دارد که موفقیت در تمامی جنبه های کسب و کار منوط به انتخاب محصولات مرغوب با کیفیت بالا و پایبندی به استاندارد های جهانی است.
گروه نارین با در نظر گرفتن بخش عظیمی از توان فنی خود در قالب مجموعه مطالعاتی و تیم تحقیق و توسعه توانسته است با همکاری شرکت های پیشرو در تولید فناوری ، گام موثری در راستای ارائه سیستم های کار آمدتر امنیتی مطابق با نیاز های فنی شما عزیزان بردارد. در همین راستا، شاهد خواهیم بود که نسل جدیدی از سیستم های امنیتی که دارای توان بالای کاری مطابق با شرایط جوی و زیرساختی منطقه ماهستند، توسط این مجموعه به بازار ارائه خواهد گردید. بر این اساس، ضمن کاهش هزینه های لازم جهت پیاده سازی سیستم های امنیتی، از بالاترین سطح کیفیت ممکن بهره مند خواهیم شد.
اجرای اتوماسیون اداری ، نصب و راه اندازی شبکه اینترانت سازمانی ، FTP ، ویدیو کنفرانس ، سالن همایش ، سانترال اورژانس 123 و ….

اجرای شبکه اتوماسیون داخلی ، اجرای شبکه اینترانت سازمانی ، نصب سیستم های نظارتی (دوربین مداربسته) ، اجرای سیستم حضور و غیاب ، راه اندازی هات اسپات درون شبکه و …..

همکاری با مجتمع فنی حرفه ای شهرستان رامسر.

راه اندازی شبکه اداره بهزیستی شهرستان تنکابن.

اجرای سیستم فروشگاهی الماس کتالم(اتوماسیون) ، دوربین مداربسته ، سیستم های حفاظتی و ….

طراحی و اجرای دوربین مدار بسته